Godziny Otwarcia

Pn – Pt:  07:30-21:30
Sobota: 09:00-16:45
Niedziela 09:00-16:45

Kontakt

Tel.: 61 29 21 485

Karnet

Karnet miesięczny: od 50,00 zł
Pełen cennik poniżej.

Siłownia – Trening personalny!

Maciej Skórnicki – trener personalny, biegacz, student Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Trzykrotnie najszybszy biegacz Miasta i Gminy Szamotuły podczas Szamotuły Samsung Półmaraton. W treningu skupia się na polepszeniu ogólnej sprawności ciała, czego skutkiem jest zdrowie i lepsza sylwetka.

Umów się na trening personalny :

Bezpłatna konsultacja w umówionym terminie

Cena 1 treningu 80,00 zł

Pakiet 4 treningów w cenie 250,00 zł

 

 

Trening w strefie ciężarów

Strefa ciężarów dla wszystkich tych, którzy preferują podstawowe, wolne ćwiczenia i duże ciężary. Nasi  klienci znajdą tu:

  • hantle od 0,5kg do 15 kg,
  • sztangi z gryfami  prostymi, łamanymi, olimpijskimi oraz obciążnikami od 1,25 kg do 20 kg,
  • ławkę prostą, ławkę rzymską, ławkę kątową, ławkę kątową ze stojakiem, ławkę do wyciskania, ławkę odwrotną skośną ze stojakiem, ławkę prostą stojąca.
Trening w strefie cardio

W strefie cardio do Państwa dyspozycji oddajemy 4 bieżnie Intenza oraz 3 orbitreki  Intenza  . W zależności od potrzeb mają Państwo możliwość wyboru  również programów i obciążeń na poszczególnych urządzeniach.

Trening w strefie  maszyn

Ćwiczenia na siłowni w strefie maszyn wzmacniają i rozbudowują muskulaturę. Maszyny w bezpieczny sposób pozwalają na trening izolowany, bardziej separują mięśnie niż wolne ciężary. Są mniej kontuzjogenne dla stawów niż wolne ciężary i nie wymagają od ćwiczącego wybitnej techniki użytkowej. W naszej siłowni znajdą maszyny na wszystkie ważne partie mięśniowe.

W siłowni Centrum Sportu Szamotuły dostępna jest Cyfrowa Telewizja Naziemna.

Centrum Sportu Szamotuły zastrzega sobie możliwość wynajmu siłowni dla grup zorganizowanych, z możliwością czasowego wyłączenia korzystania z siłowni dla klientów indywidualnych.